Land Rover Range Rover Sport 3.0 SDV6 292 HP | 215 kW

13165 N Auto Show Ave Surprise, AZ 85388

Chiptuning w samochodzie Land Rover Range Rover Sport 3.0 SDV6 292 HP | 215 kW polega na zmianie oprogramowania sterującego, dopasowanej do możliwości strojonego silnika, stanu technicznego podzespołów i indywidualnych oczekiwań Klienta.

Proces strojenia w Juratuning odbywa się na hamowni, w specjalistycznych warunkach i z użyciem najlepszego dostępnego na świecie sprzętu do programowania sterowników silnika.

Finalnie wyniki modyfikacji są badane na hamowni i dobierane wedle indywidualnych potrzeb kierowcy. Po zakończeniu strojenia klient otrzymuje pełną dokumentację uwzględniającą zmiany które zostały przeprowadzone w samochodzie, a także informacje na temat pracy danej jednostki.

  • Seria
  • Stage 1
Regeneracja
DPF
Pozbycie się zanieczyszczeń z filtra przy pomocy maszyny Jura DPF Cleaner.
Regeneracja
DPF
Pozbycie się zanieczyszczeń z filtra przy pomocy maszyny Jura DPF Cleaner.
Regeneracja
DPF
Pozbycie się zanieczyszczeń z filtra przy pomocy maszyny Jura DPF Cleaner.

Skontaktować się z nami możesz telefonicznie, mailowo, lub odwiedzić siedzibę firmy Juratuning. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na każde pytanie.

E-mail: politan@tlen.pl

Tel: 608 050 315

Adres: ul. Mykanowska 77

Wola Kiedrzyńska

42-215 Częstochowa

Dzielnica Kiedrzyn

Chiptuning w samochodzie Land Rover Range Rover Sport 3.0 SDV6 292 HP | 215 kW polega na zmianie oprogramowania sterującego, dopasowanej do możliwości strojonego silnika, stanu technicznego podzespołów i indywidualnych oczekiwań Klienta. Proces strojenia w Juratuning odbywa się na hamowni, w specjalistycznych warunkach i z użyciem najlepszego dostępnego na świecie sprzętu do programowania sterowników silnika. Finalnie wyniki modyfikacji są badane na hamowni i dobierane wedle indywidualnych potrzeb kierowcy. Po zakończeniu strojenia klient otrzymuje pełną dokumentację uwzględniającą zmiany które zostały przeprowadzone w samochodzie, a także informacje na temat pracy danej jednostki.